FC Twente Netwerk
zondag 22 april 2018 - 08:37                      favorieten | nieuwsbrief | RSS RSS

Kalender » Programma Jupiler League

Hieronder vind je het complete programma van de Jupiler League, inclusief de uitslagen tot dusver. We hebben uiteraard ook een pagina met de complete stand en een kalender met alleen de wedstrijden en andere gebeurtenissen rondom de club daarop. Tevens is er een pagina met een overzicht van de volgende speelrondes.

HR
 AlmDeGFCDFCDFCEFCEFCOFCVForGoA
Almere City FC-2-11-11-25-12-22-228/41-42-0
De Graafschap4-2-2-10-14-02-21-12-12-01-1
FC Den Bosch1-31-1-4-14-023/40-03-12-43-0
FC Dordrecht1-11-10-3-4-32-22-02-23-01-2
FC Eindhoven3-22-40-10-1-2-11-31-01-33-2
FC Emmen2-25-22-21-31-1-1-12-30-00-0
FC Oss5-11-41-13-128/42-3-1-01-21-6
FC Volendam1-10-01-04-13-22-33-1-2-04-3
Fortuna Sittard2-11-12-05-12-21-24-01-0-2-1
Go Ahead Eagles2-10-428/40-31-30-12-11-10-1-
Helmond Sport1-20-23-11-20-03-12-11-41-31-1
Jong AZ4-128/41-13-11-22-13-10-22-00-0
Jong Ajax3-00-51-03-04-03-22-07-04-20-2
Jong FC Utrecht2-41-41-10-21-21-20-32-10-11-0
Jong PSV3-22-22-14-24-11-15-12-12-36-0
MVV3-01-33-01-02-00-11-12-11-24-3
NEC3-11-11-06-02-11-12-13-01-15-1
RKC Waalwijk0-40-01-11-00-10-22-11-31-12-1
SC Cambuur Leeuwarden2-13-22-23-03-21-11-32-21-02-1
Telstar4-03-23-23-04-10-03-35-20-63-1
HR
 HelJonJoAJonJoPMVVNECRKCSCCTel
Almere City FC3-13-21-22-12-13-23-23-21-12-3
De Graafschap1-01-02-47-02-31-21-31-02-01-0
FC Den Bosch2-21-32-51-05-02-13-00-01-23-2
FC Dordrecht3-23-22-32-12-32-428/41-00-32-3
FC Eindhoven3-21-32-35-21-23-23-23-12-12-2
FC Emmen0-00-22-228/43-12-11-02-12-02-3
FC Oss0-02-10-32-00-31-03-03-12-10-0
FC Volendam2-24-11-22-11-02-20-20-10-13-4
Fortuna Sittard3-05-12-13-128/43-01-26-03-21-1
Go Ahead Eagles3-12-14-10-01-13-11-10-01-31-1
Helmond Sport-3-01-42-01-22-31-228/43-01-2
Jong AZ1-3-4-21-32-13-12-72-10-12-2
Jong Ajax2-00-1-2-10-328/41-01-13-21-1
Jong FC Utrecht0-01-02-1-1-42-10-25-21-30-1
Jong PSV1-21-20-32-0-1-03-33-21-16-0
MVV3-13-00-43-10-0-4-10-01-10-0
NEC1-12-02-13-12-04-1-2-03-13-0
RKC Waalwijk1-01-02-42-23-21-10-2-0-04-1
SC Cambuur Leeuwarden4-13-21-22-20-10-21-11-1-2-1
Telstar2-32-13-31-00-00-03-20-028/4-